Negocjator

Na czym będzie polegać Twoja praca?

  • W imieniu Naszych Klientów, największych firm w Polsce sektora finansowego, będziesz prowadził negocjacje dotyczące spłaty zadłużenia. Dlatego wymagamy od Ciebie wysokiej kultury osobistej i umiejętności swobodnego prowadzenia rozmów.
  • Będziesz współpracował z pracownikami terenowymi (cały kraj)
  • Będziesz odpowiedzialny za realizację standardów jakościowych w rozmowach telefonicznych. Jakość jest dla Nas priorytetem.
  • Nauczysz się również pozyskiwać dane kontaktowe a następnie będziesz odpowiedzialny za jej aktualizację.
  • Jeżeli nie masz doświadczenia, nie przejmuj się, nauczymy Cię sztuki negocjacji i sprawdzonych technik. Dzięki temu będziesz mógł rozwijać swoje umiejętności negocjacyjne, nie tylko w pracy 🙂

Jakie mamy wymagania?

  • Znajomość pakietu MS Office, obsługi komputera
  • Komunikatywność;
  • Konsekwencja;
  • Chęć rozwoju i poszerzania swoich kompetencji
  • Samodzielność i odpowiedzialność za powierzone zadania
  • Umiejętność zarządzania swoim czasem
  • Wysoka kultura osobista i elokwencja;
  • Nastawienie na osiąganie celów
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Co oferujemy?

  • Możliwość pracy zdalnej;
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Pełny wymiar etatu -Praca w godz.8.00-16.00, weekendy wolne;
  • Wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy;
  • Szkolenia wstępne oraz podwyższające kompetencje;
  • Zróżnicowany zakres obowiązków, który wspiera rozwój kompetencji;
  • Prywatną opiekę medyczną ENEL-MED.
  • Stabilną pracę w renomowanej Kancelarii;
  • Inicjatywy dobroczynne.

Jeżeli cenisz sobie dobrą atmosferę, stabilne warunki zatrudnienia i możliwość awansu zawodowego to wyślij do nas swoje CV na adres hr@lexus.net.pl zawierające:

  • Imię i nazwisko
  • Dane kontaktowe
  • Wykształcenie
  • Przebieg dotychczasowego zatrudnienia
  • Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach – jeśli w zakresie tych danych zawarte są szczególne kategorie danych, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO.
Klauzula RODO dostępna w zakładce RODO: https://lexus.net.pl/rodo/